Turuncu Yapraklar İçinde Bir Masal: Coco

Coco, Pixar Şirketi’nin Up, Ters Yüz ve Wall- E’ den sonra o özlediğimiz tadı veren son animasyonu. Vizyon tarihinin yarıyıl tatiline denk gelmesi sayesinde fazlaca çocuk Coco’yu izleme şansını yakaladı. Yaz tatili başında tekrar vizyona girerek kaçıranları da sevindirdi. Coco’yu izleyebilmeye şans diyorum çünkü filme tam anlamıyla bayıldım!

Tüm ailesi müziğin her türlüsüne düşmanken müzisyen olma hayali taşıyan küçük Miguel’in hikayesini anlatıyor Coco. Miguel’in müzik uğruna verdiği mücadele esnasında sihirli bir gitar sayesinde kendini başka bir diyarda buluşu hikayenin en renklendiği kısımlardan. Yepyeni bir diyar, hatıralar, vefat eden yakınlarını ilk günkü gibi hatırlayanlar, anılarda kalan fotoğraflar ve büyük bir sır…

Çocuklarınız, Küçük Miguel’in hikayesini izlerken bir yandan da olayların geçtiği Meksika kültürüne de tanıklık edecekler. Neşeli ve renkli sahnelerin yanı sıra biz büyükleri hüzünlendirecek anlar da yaşanacak, lütfen hazırlıklı olun =)

Not: Olayların bir kısmı “Ölüler Diyarı” adı verilen bir yerde geçmektedir, ancak bu isim sizi endişelendirmesin. Korkulacak öğeler yok =)

Yeniden vizyona giriş tarihi: 15 Haziran 2018 (1s 45dk)

Vizyon tarihi: 18 Ocak 2018

Yönetmen: Lee Unkrich, Adrian Molina

Oyuncular: Anthony Gonzalez (VIII), Benjamin Bratt, Gael García Bernal

Tür: Animasyon, Fantastik

Ülke: ABD


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir