Tanıdığınız Bütün Bebekleri Unutun, Karşınızda: Patron Bebek

Patron Bebek, (The Boss Baby) şu sıralar sinema salonlarında seyircisiyle buluşan taptaze bir animasyon. Gitmeden önce -fragmanında çok da çekici gelmemesinden dolayı- bazı tereddütlerim olsa da şu an keyifle yanıldığımı söyleyebilirim.

Baş kahramanlarımızdan Tim, 7 yaşındadır ve aslında birçok çocuğun hayalini kurduğu bir aileye sahiptir. Anne ve babası çok yoğun çalışsalar bile bir şekilde çocukları ile zaman geçirmek adına çaba göstermektedirler. (Burada çalışan anne-babalara bir mesaj var sanki =)) Çok güçlü bir hayal dünyasına sahip olan Tim, bu başarılı anne-baba tutumuyla çocukluğunun her bir gününü dolu dolu geçirmektedir. Tek bir eksik dışında: Bir köpek yavrusu. Ancak anne ve babasının Tim’e çok başka bir sürprizi vardır. Ve bir gün kapıya bir taksi yanaşır, diğer bebeklere pek de benzemeyen takım elbiseli bir minik iner taksiden. Bundan sonrası sıradan bir kardeş kıskançlığı olarak başlasa da Tim ve Patron Bebek; kendilerini hiç ummadığımız bir mücadelenin içinde bulurlar.

Tim ve küçük kardeşi arasındaki ilişki “zaman geçirerek tanıma/paylaşım içinde yakınlaşma”, “zaman içinde değişme/öğrenme” konularına çok sağlam bir örnek. Filmi seyrettikten sonra miniklerle bu konuları konuşmayı unutmayın.

Not: Söylemeden edemeyeceğim, bu animasyonlardaki bebekler neden bu kadar tatlı oluyor yaa 😀 Bakınız: Leylekler.

Keyifli seyirler…

Orijinal İsmi: The Boss Baby
Vizyon tarihi: 31 Mart 2017 (1s 38dk)
Yönetmen: Tom McGrath
Oyuncular: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Jimmy Kimmel
Tür: Animasyon, Komedi
Ülke: ABD


Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir